Ta strona używa cookies. OK Szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności

Aktualności

2017-04-04
Konkurs „Marka - Śląskie"

Produkty, firmy, przedsięwzięcia czy osobowości, które promują województwo, można już zgłaszać do udziału w 8. edycji konkursu „Marka - Śląskie".

2017-04-03
Gminy przyjazne ekonomii społecznej

Nagrody w konkursie pt. „Gmina przyjazna ekonomii społecznej 2016”. Trzy gminy z województwa śląskiego uznano za najbardziej zaangażowane w rozwój sektora ekonomii społecznej w regionie oraz najaktywniej wspierające i współpracujące z podmiotami ekonomii społecznej.

2017-03-21
Spotkanie pt. ”Ekonomia społeczna w kreowaniu aktywnej polityki lokalnej”

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego zaprasza na spotkanie pt. ”Ekonomia społeczna w kreowaniu aktywnej polityki lokalnej”, organizowane w ramach Forum Międzysektorowego. Spotkanie odbędzie w dniu 31 marca 2017 roku w Katowicach.

2017-03-03
Konferencja ,,CSR – Społeczna Odpowiedzialność Biznesu – wiem, rozumiem, stosuję”

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi, GAPR Sp. z o.o. oraz Polski Rejestr Statków S.A. zapraszają na konferencję ,,CSR – Społeczna Odpowiedzialność Biznesu – wiem, rozumiem, stosuję”, która odbędzie w dniu 23 marca 2017 roku w Zabrzu.

2017-02-20
Nagroda „Ludzie, którzy zmieniają biznes”

14 lutego ruszył nabór zgłoszeń do 2. edycji nagrody Forum Odpowiedzialnego Biznesu „Ludzie, którzy zmieniają biznes”. Celem jest nagrodzenie osób, które swoim osobistym zaangażowaniem przyczyniły się w ostatnim czasie do upowszechniania społecznej odpowiedzialności biznesu.

2017-02-08
Śląski Konkurs 3x20 na rzecz odpowiedzialnego rozwoju

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju wraz z Klastrem Dolina Czystej Energii i Stowarzyszeniem Klaster 3x20, zapraszają do udziału w Śląskim konkursie 3x20 na rzecz odpowiedzialnego rozwoju.


Zespół ds. edukacji
Zespół ds. promocji
Zespół ds. zrównoważonego biznesu
Zespół ds. MSP i rzemiosła

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.