Wiadomości


Gminy przyjazne ekonomii społecznej

Nagrody w konkursie pt. „Gmina przyjazna ekonomii społecznej 2016”. Trzy gminy z województwa śląskiego uznano za najbardziej zaangażowane w rozwój sektora ekonomii społecznej w regionie oraz najaktywniej wspierające i współpracujące z podmiotami ekonomii społecznej.
Nagroda „Ludzie, którzy zmieniają biznes”

14 lutego ruszył nabór zgłoszeń do 2. edycji nagrody Forum Odpowiedzialnego Biznesu „Ludzie, którzy zmieniają biznes”. Celem jest nagrodzenie osób, które swoim osobistym zaangażowaniem przyczyniły się w ostatnim czasie do upowszechniania społecznej odpowiedzialności biznesu.
Konkurs „Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego 2016”

Rozpoczął się kolejny etap konkursu „Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego 2016”, którego celem jest wyłonienie i nagrodzenie regionalnych firm, organizacji, stowarzyszeń i innych instytucji oferujących praktyki lub staże o wysokim standardzie oraz walorze edukacyjnym dla studentów.


Konkurs „Gmina przyjazna ekonomii społecznej 2016” zakończony

Zarząd Województwa Śląskiego rozstrzygnął konkurs pt. „Gmina przyjazna ekonomii społecznej 2016”. Trzy gminy z województwa śląskiego uznano za najbardziej zaangażowane w rozwój sektora ekonomii społecznej w regionie oraz najaktywniej wspierające i współpracujące z podmiotami ekonomii społecznej.


7. edycja konkursu "Pióro odpowiedzialności"

Konkurs dla dziennikarzy i ekspertów "Pióro odpowiedzialności" ma na celu propagowanie w mediach idei społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), a także zwiększenie zainteresowania dziennikarzy tematyką CSR oraz podnoszenie ich wiedzy i kompetencji w tym zakresie. Organizatorem konkursu jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.